Bugün - 15 Kasım 2018 PerşembeKünyemizSayfalarReklamlarHakkımızda
images/habersistemi_06.pngimages/habersistemi_07.png
 
Sinop   19°C
 
GÖREV BAŞINDA YAPILAN SALDIRIYA KINAMASİNOP KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ görev şehidi Op.Dr.K..
130 YILLIK DİKİŞ MAKİNESİ sahibinden.com’un “Antika” kategorisinde yer alan yaklaşı..
TÜRK KIZILAYI SİNOP ŞUBESİNE BAŞSAVCI KAYA TARAFINDAN PLAKET

Sinop E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumlarında kalan yaklaşık 100 hükümlü ve tutukluya Türk Kızılayı Sinop Şubesi tarafından giysi yardımında bulunuldu.

Gündem Haberi - 22 Aralık 2015 Salı

(17:36)

Sinop E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumlarında kalan yaklaşık 100 hükümlü ve tutukluya Türk Kızılayı Sinop Şubesi tarafından giysi yardımında bulunuldu.

Sinop E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda gerçekleştirilen giysi yardımı törenine Sinop Cumhuriyet Başsavcısı Ozan Kaya,Ceza İnfaz Kurumları Savcısı Aykut BALCI ,Kurum Müdürü Özer DUMAN, Sinop Kızılay Şubesi Başkanı Mustafa KORUCUOĞLU Başkan Vekili Yakup ÜÇÜNCÜOĞLU Genel Sekreter Hakan ŞİMŞEK ve diğer Kızılay yöneticileri, Kurum Personeli ve hükümlü tutuklular katıldı.

Ceza İnfaz Kurumunda barındırılan erkek ve bayan hükümlü tutuklulardan ihtiyaç sahiplerinin Kurum İdaresince belirlenerek isimlerinin tespit edilmesiyle yaklaşık 100 hükümlü tutukluya çeşitli giyecek malzemeleri dağıtıldı.

Ülkemizde olduğu kadar dünya nezdinde de ihtiyaç sahiplerine yapmış olduğu yardımlarla adından pek çok kez söz ettiren, Türk Kızılayı, bu kez Sinop E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumundaki ihtiyaç sahibi hükümlü tutuklara giyecek yardımı yaparak ne kadar önemli ve değerli bir yardım kuruluşu olduğunu gösterdi.

Kurum çok amaçlı salonunda gerçekleşen yardım dağıtımında bir konuşma yapan Sinop E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Özer DUMAN “ Sinop Kızılay Şube Yönetiminin Kurumumuza yapmış olduğu ziyaretten ve maddi durumu iyi olmayan ihtiyaç sahibi hükümlü tutuklulara yaptığı giyecek yardımlarından dolayı memnuniyetlerimi belirtmek istiyorum ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İnfaz Kurumlarında kalan hükümlü tutuklular da bu toplumun bir parçasıdır. Türkiye Kızılayı olarak, kişi ayrımı yapmadan nerede olursa olsun ihtiyaç sahibi insanları bulup onlara yardım elinizi uzatmanız Kurumumuzda barındırılan hükümlü tutuklularımızı da hatırlamanız çok anlamlı ve çok memnun edici bir davranıştır. Dağıtımı gerçekleştirilen bu giysilerin yılbaşı öncesinde hükümlü tutuklulara verilmesi daha mutluluk vericidir. Bu işbirliğinin ileriki zamanlarda da devam etmesini temenni ediyorum.2016 yılı faaliyet planlarımza personelimize yönelik kan bağışı kampanyası düzenlemeyi ekledik.Hatta kurumsal protokolümüz olan diğer kurumlarıda kapsayan bir kan bağışı kampanyası hedefliyoruz.Lösemili çocuk ve yetişkinler içinde bir taslak çalışmamız var. Bunuda 2016 yılı ilk çeyreğinde nihai hale getirip sizinle paylaşacağız ” şeklinde konuştu.

Sinop Cumhuriyet Başsavcısı Ozan KAYA ise ‘’Türk Kızılayı ülkemizin en büyük en güçlü ve önemli kurumlarından bir tanesidir. Gerek ülkemizde yaptığı çalışmalar, gerek diğer ülkelere gerçekleştirdiği yardımlarla gurur kaynağımız olmayı sürdürmektedir. Sinop Ceza İnfaz Kurumları olara Türk Kızılayı Sinop Şubesi ile birlikte gerçekleştirdiğimiz bu güzel yardımdan dolayı Türk Kızılayı Sinop Şubesi Başkan ve yetkililerine teşekkür ederim. Bu tip çalışmalarımız ve işbirliği faaliyetlerimiz artarak sürecektir ‘’ dedi.

Program sonunda hükümlü tutuklulara yaptıkları giysi yardımları ve Ceza İnfaz Kurumuna yaptıkları katkılardan dolayısıyla Sinop Kızılay Şube Başkanı Mustafa KORUCUOĞLUna Sinop Cumhuriyet Başsavcısı Ozan KAYA tarafından plaket verildi.


Kaynak / Editör: Özkan AKAR Okunma 767

Bu habere hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazın !


GündemHaberleri

80 YATAK KAPASİTELİ HASTANE İNŞAATI SONA YAKLAŞTI
SGK EĞİTİM SEMİNERİ SİNOP’TA GERÇEKLEŞİYOR
PROF.DR. DEMİRCİ REKTÖR ADAYLIĞINI AÇIKLADI
SİNOP VALİLİĞİNDE ARAÇ DEVİR TESLİM TÖRENİ
VALİ ÇETİNKAYA “KADIN HAYATTIR” BULUŞMASINA KATILDI
SİNOP EMNİYETİNE ÖZEL KONFERANS
KOOP BAŞKANI ÖZ “AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ VE KAHRAMAN GAZİLERİMİZİ SAYGIYLA ANIYORUZ”
CEZA İNFAZ KURUMUNDA “İSTİKLAL MARŞINI GÜZEL OKUMA” YARIŞMASI

Diğer Haberler

YILDIZ’LI ZİYARET
22 DÖNEM İL GENEL MECLİSİNİ ZİYARET
GÜRCÜ KÜLTÜR ŞENLÜĞİNDE BİRLİK MESAJI
AYANCIK AK PARTİ İLÇE BAŞKANI YILMAZ ÖZÜNLÜ
İL EMNİYET MÜDÜRÜ DAĞDEVİREN ‘’ 2017 YILI ÜLKEMİZE, DEVLETİMİZE VE İNSANLIĞA HUZUR VE MUTLULUK GETİRSİN’’
ÖRNEK ZİYARET
Trabzonspor, Kasımpaşa'ya hazırlanıyor
TÜRKEŞ’E KİTAPLI ANMA
Ulusal Gazeteler
Yazarlar

EN DEĞERLİ OSMANLI PARASI ALMANYA’DA ORTAYA ÇIKTIPara koleksiyoncularının yüzyılı aşkın süredir var mı yok mu diye..
En Çok Okunanlar


Sakarya Caddesi Yayalaştırma Projesi'ni destekliyor musunuz?


Anketler
   Kararsız9 Kişi (% 8 )
   Hayır22 Kişi (% 19 )
   Evet80 Kişi (% 72 )

Toplam 111 Kişi


Hava Durumu
Şehir
(Sinop)
Bugün
16°C - 19°C
Cuma
14°C - 20°C
Pazar
14°C - 21°C
Salı
17°C - 23°C

Günün Sözü


Ayağa kalkarsan hizmet kastiyle kalk, eğer konuşacak olursan hikmetle konuş, oturacağın zaman hürmetle otur?


(Hacı Bektaşı Veli)


Arşiv Getir

Facebook


pornoerdem aydıngereksiz işler uzmanıakaewn
Künyemiz Sayfalar Reklamlar Hakkımızda Facebook FriendFeed Twitter MySpace