Bugün - 22 Ekim 2017 PazarKünyemizSayfalarReklamlarHakkımızda
images/habersistemi_06.pngimages/habersistemi_07.png
 
Sinop   19°C
 
RAMAZAN AYININ MÜJDECİSİ VE ÜÇ AYLARIN BAŞLANGICIAK Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpcü Regaip Kandili nedeniy..
BİZ KİMSEYE KİN TUTMAYIZ

Sinop Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mustafa Acun Belediye Başkanları Aday Tanıtmı toplantısında yaptığı konuşmasında “5 YILDIR SÜRDÜRDÜKLERİ MÜCADELELERİ VE HİZMETLERİ İÇİN SEVGİLİ BAŞKANLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Asayiş Haberi - 10 Şubat 2014 Pazartesi

(17:58)

Sinop Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mustafa Acun Belediye Başkanları Aday Tanıtmı toplantısında yaptığı konuşmasında “5 YILDIR SÜRDÜRDÜKLERİ MÜCADELELERİ VE HİZMETLERİ İÇİN SEVGİLİ BAŞKANLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM. ÖNÜMÜZDEKİ 5 YILLIK DÖNEM İÇİN DE, KENDİLERİNE ŞİMDİDEN BAŞARILAR DİLİYORUM” dedi.

Başkan Acun yaptığı salon konuşmasında;

 

Ø BUGÜN BURADA BELEDİYE BAŞKANI ADAYLARIMIZLA HUZURUNUZDAYIZ SİZLERİN İNANCI, KARARLILIĞI, COŞKUSU, HEPİMİZE GÜÇ VERİYOR, GÜVEN VERİYOR. SAĞOLUN VAR OLUN.

 

Ø 5 YIL ÖNCE; 2009 YILINDA, YEREL SEÇİMLERE HAZIRLANIRKEN BİR ŞEY SÖYLEMİŞTİK:                                                                                                     “81 İLİN 80’İ KAYBEDİLSE BİLE BİZLER SİNOP’U KAZANACAĞIZ” DEMİŞTİK.

 

Ø BUNU SÖYLERKEN; CUMHURİYET HALK PARTİSİ SİNOP İL ÖRGÜTÜ OLARAK KENDİMİZE, BELEDİYE BAŞKANI ADAYLARIMIZA, SİNOPLULAR’A, SİNOP’TA YAŞAYANLARA İNANIYORDUK, GÜVENİYORDUK.

 

Ø BU İNANÇ VE GÜVENİMİZDE DE NE KADAR HAKLI OLDUĞUMUZ, HEPİMİZİN KATKISI İLE GÖZLER ÖNÜNE SERİLDİ.

 

Ø ERFELEK’TE MUZAFFER ŞİMŞEK İLE, GERZE’DE OSMAN BELOVACIKLI İLE, SİNOP’TA BAKİ ERGÜL İLE CUMHURİYET HALK PARTİMİZ’İN BAYRAĞINI DALGALANDIRDIK.

 

Ø 5 YILDIR SÜRDÜRDÜKLERİ MÜCADELELERİ VE HİZMETLERİ İÇİN SEVGİLİ BAŞKANLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM. ÖNÜMÜZDEKİ 5 YILLIK DÖNEM İÇİN DE, KENDİLERİNE ŞİMDİDEN BAŞARILAR DİLİYORUM.

 

Ø YİNE 5 YILLIK GÖREV SÜRELERİNDEKİ ÇALIŞMA VE KATKILARI İÇİN BELEDİYE MECLİSİ VE İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİMİZE DE TEŞEKKÜR EDİYOR, YENİDEN ADAY ADAYI OLAN ARKADAŞLARIMA BAŞARILAR DİLİYORUM.

 

Ø HER ZAMAN, HER YERDE, YARDIM İSTEYEN HERKESİN YANINDA OLAN, SORUNUNA ÇARE BULMA KONUSUNDA ELİNDEN GELENİ HİÇBİR ZAMAN ESİRGEMEYEN, CUMHURİYET HALK PARTİSİ GRUP BAŞKANVEKİLİ, MİLLETVEKİLİMİZ SAYIN ENGİN ALTAY’A DA, BELEDİYELERİMİZE VERMİŞ OLDUĞU HER TÜRLÜ DESTEK VE KATKI İÇİN HUZURLARINIZDA TEŞEKKÜR EDİYORUM.

 

Ø SİZLERDEN ALDIĞIMIZ İNANÇ VE GÜVENLE BUGÜN DE, “HEDEFİMİZ AKP’SİZ SİNOP” DİYORUZ. İLİMİZ; MERKEZİ VE 8 İLÇESİ, 472 KÖYÜ, 5.862 KİLOMETREKARESİNİN HER SANTİMETREKARESİ İLE ÇOK KIYMETLİ OLUP, AKP ZİHNİYETİNE TESLİM EDİLEMEYECEK KADAR DEĞERLİDİR.

 

Ø BU TOPRAKLARDA VARLIK İÇİNDE, BİRLİK İÇİNDE, ÖZGÜR BİÇİMDE YAŞAYABİLMEK İÇİN CUMHURİYET HALK PARTİLİLER OLARAK HEPİMİZE DÜŞEN GÖREV; HER EVE, HER KAPIYA GİTMEK, HER İNSANA ULAŞMAKTIR.

 

Ø BAZILARI GİBİ “ÇALMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ” DEMİYORUZ. ONLAR, AKILLARINDA HEP “ÇALMAK” OLDUĞU İÇİN BAŞKA ŞEY DÜŞÜNMÜYORLAR.

 

Ø BİZLER, HER KAPIYA GİDİP, HERKESE ULAŞACAĞIZ. CUMHURİYET HALK PARTİSİ’NİN TÜM KADROLARI, BU İNANÇ VE BU SORUMLULUK İÇİNDE OLACAKTIR.

 

Ø CUMHURİYET HALK PARTİLİ OLMAK DEMEK;

HERKESİN “ZOR” DEDİĞİNE “KOLAY” DEMEKTİR

HERKESİN “İMKANSIZ” DEDİĞİNE “MÜMKÜN” DEMEKTİR.

 

Ø CUMHURİYET HALK PARTİLİ OLMAK DEMEK;

KİMSEYİ AYIRT ETMEDEN KUCAKLAMAK, AYRIM YAPMADAN SEVMEK DEMEKTİR.

 

Ø CUMHURİYET HALK PARTİLİ OLMAK DEMEK;

“BİZ KİMSEYE KİN TUTMAYIZ,

  KAMU ÂLEM BİRDİR BİZE” DEMEKTİR.

YUNUS EMRE OLMAK DEMEKTİR.

 

Ø CUMHURİYET HALK PARTİLİ OLMAK DEMEK;

HERKES PES ETTİĞİNDE BİLE ÜMİTSİZLİĞE DÜŞMEDEN DİRENMEK DEMEKTİR. HALKINA İNANMAK DEMEKTİR.

 

Ø CUMHURİYET HALK PARTİLİ OLMAK DEMEK;

VATANI KURTARMAK DEMEKTİR,

DEVLETİ KURMAK DEMEKTİR.

 

Ø ONUN İÇİN CUMHURİYET HALK PARTİLİ OLMAK ONURDUR, YURTSEVERLİKTİR, KARDEŞLİKTİR, DOSTLUKTUR.

 

Ø CUMHURİYET HALK PARTİLİLER ZOR GÜNLERİN KADINLARIDIR, ADAMLARIDIR. ZOR GÜNLERDE ÇIKAR, GÖREVLERİNİ YAPARLAR.

 

Ø CUMHURİYET HALK PARTİSİ UMUDUN PARTİSİDİR. YİĞİT İNSANLARIN, AHLAKLI İNSANLARIN PARTİSİDİR.

 

Ø  SEVGİLİ CUMHURİYET HALK PARTİLİLER, DEĞERLİ DOSTLAR;

 

Ø  HEPİMİZ 49 GÜN SONRA YAPILACAK YEREL SEÇİMLERİN ÖNEMİNİN FARKINDA OLMALIYIZ.

 

Ø  30 MART SEÇİMLERİ SADECE RUTİN BELEDİYECİLİK HİZMETLERİNİN DEĞERLENDİRİLECEĞİ, KİMİN BELEDİYE BAŞKANI, KİMİN BELEDİYE MECLİSİ, İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ OLACAĞININ BELİRLENECEĞİ BİR SEÇİM DEĞİLDİR.

 

Ø 30 MART SEÇİMLERİ BİZLERE ÇOK ÖNEMLİ BİR SÜRECİ YAŞATACAKTIR.

 

Ø 17 ARALIK’TAN İTİBAREN “ASRIN YOLSUZLUĞU VE HIRSIZLIĞI’NIN” GÖZLER  ÖNÜNE SERİLDİĞİ ÜLKEMİZDE; HEPİMİZİN, HERKESİN TARİHSEL SORUMLULUĞU VARDIR.

 

Ø 12 YIL ÖNCE İKTİDARA GELİRKEN;   “FAKİR FUKARANIN, GARİP GURABANIN, YOKSULUN YETİMİN HAKKINI KORUYACAĞIZ” DİYENLERİN, GELİNEN SÜREÇTE ASLINDA; GARİP GURABANIN, YETİMİN MALINA GÖZ DİKTİKLERİ, BEYTÜLMAL’A KİMLERİN ARACILIĞI İLE, HANGİ YOLLARLA, NASIL EL SÜRDÜKLERİ ORTALIĞA SAÇILIYOR.

Ø ÖRGÜT DİYORLAR, DIŞ GÜÇLER DİYORLAR, İFTİRA, KOMPLO, DARBE-ÇETE, PARALEL-ÇAPRAZ, KUMPAS DİYORLAR; AMA ÇALMADIK DİYEMİYORLAR.

 

Ø TAKSİM’DE, KIZILAY’DA, ESKİŞEHİR’DE, HATAY’DA,

TOMALARLA –BİBER GAZLARIYLA,

KAFALARA KURŞUN SIKTIRMAYLA,

YETMEDİĞİNDE DE SOKAK ORTASINDA, SOPALARLA-TEKMELERLE DÖVDÜRTEREK; GENCECİK FİDANLARIN CANLARINI ALDIRIP,

SONRASINDA DESTAN YAZDIRIP,

“YETMEZ AMA” DEYİP,

ÜZERİNE DE TAKDİR EDİP İKRAMİYE VERDİKLERİ; KAHRAMAN (!!!) POLİSLERİ ORADAN ORAYA SAVURUYORLAR.

 

Ø POLİSİ; GEZİ’DE KAHRAMAN, 17 ARALIK’TA MİLİTAN YAPIYORLAR.

 

Ø TAYİNLERLE SÜRGÜNLERLE, HAKİMLERİ SAVCILARI HALLAÇ PAMUĞU GİBİ DAĞITIYORLAR.

 

Ø TÜRKİYE’Yİ, HUKUK DEVLETİ OLMAKTAN ÇIKARMAK İSTİYORLAR.

 

Ø BU ÜLKENİN AYDINLIK GELECEĞİNE İNANMIŞ MASUM İNSANLARI SANIK SANDALYELERİNE OTURTUYORLAR.

 

Ø AMA NE YAPARLARSA YAPSINLAR ASRIN YOLSUZLUĞU VE HIRSIZLIĞINI UNUTTURAMIYORLAR.

 

Ø İŞLERİ GÜÇLERİ YALAN, BULDUKLARI HER FIRSATTA ÇALAN, HER SEÇİM ÖNCESİNDE DE NE HİKMETSE HEP MAĞDUR OLAN ZİHNİYETİN İLİMİZDEKİ TEMSİLCİLERİ DE BOŞ DURMUYORLAR; SEÇİM YAKLAŞTIKÇA BELEDİYE BAŞKANIMIZA SALDIRIYORLAR.

 

Ø EN SON BİR HAFTA ÖNCE “SPORDA, SANATTA, KÜLTÜREL ETKİNLİKLERDE YOKSUNUZ. SİNEMANIZ YOK, TİYATRONUZ YOK, FESTİVALİNİZ YOK, BELEDİYE NE İŞ YAPAR?” DİYEN; ÖZELLİKLERİNİ VE YETENEKLERİNİ SAYDIĞIMIZ ZİHNİYETİN TEMSİLCİLERİNE, BİZİM DE SÖYLEYECEK SÖZÜMÜZ VAR.

 

Ø BELEDİYE BAŞKANIMIZI, SPORU SİYASETE KATARAK SİNOPSPOR ÜZERİNDEN ELEŞTİRİRKEN, KEŞKE BİRAZ OLSUN İNCELEME ZAHMETİNE KATLANSAYDINIZ.

 

Ø “SON DAKİKADA SİNOPSPOR’A PARA ÇIKARMASAYDIK, SİNOPSPOR LİGE KATILAMAYACAKTI” DERKEN, KEŞKE SİNOP’UN EN BÜYÜK İLÇESİ OLAN VE YILLARDIR PARTİNİZ TARAFINDAN YÖNETİLEN BELEDİYENİN OLDUĞU BOYABAT’IN, BIRAKIN 3. LİG’İ, BÖLGESEL LİG’İ; SİNOP AMATÖR LİGİ’NDE DAHİ TAKIMININ OLMADIĞINI HATIRLAYABİLSEYDİNİZ.

 

Ø “BELKİ 3. LİG’DE TAKIMI OLMAYAN TEK İL BİZİZ” DERKEN, TÜRKİYE’DE PROFESYONEL LİGLERDE TAKIMI OLMAYAN 25 İLİN VAR OLDUĞUNU VE BUNLARDAN 1’İ BÜYÜKŞEHİR OLMAK ÜZERE 14’ÜNÜN SİZİN PARTİNİZİN BELEDİYE BAŞKANLARI TARAFINDAN YÖNETİLDİĞİNİ SÖYLEYEBİLSEYDİNİZ DE, BİZLER DE SPOR KONUSUNDA, SİNOPSPOR KONUSUNDA SAMİMİ OLDUĞUNUZA İNANABİLSEYDİK.

 

Ø KEŞKE SPOR VE SİNOPSPOR ÜZERİNDEN BELEDİYE BAŞKANIMIZI ELEŞTİRİRKEN; YILLARDIR ÇOK SEVDİĞİNİZ ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI’NIN DA, BABALI-OĞULLU ANKARASPOR’U VE ANKARAGÜCÜ’NÜ NE HALE GETİRDİĞİNİ DE SORGULASAYDINIZ.

 

Ø SANATA, SANATÇIYA, TİYATROYA, TİYATROCUYA OLAN BAKIŞ AÇINIZ DA TÜM KAMUOYU TARAFINDAN ÇOK İYİ BİLİNMEKTE.

 

Ø OKULLARDAKİ RESİM-MÜZİK GİBİ SANAT DERSLERİNİN HAFTALIK DERS SAATLERİ İÇİNDEKİ ORANI %15’TEN %5’E DÜŞÜRÜLMEKTE,            MEŞHUR BELEDİYE BAŞKANINIZ TARAFINDAN SANATIN İÇİNE TÜKÜRÜLMEKTE,                                                                               LİDERİNİZCE, HEYKELLERE “UCUBE” DENİLMEKTE.                                   İŞTE MENSUBU OLDUĞUNUZ ZİHNİYET TARAFINDAN SANATA BU KADAR DEĞER VERİLMEKTE.

 

 

 

Ø SEVGİLİ CUMHURİYET HALK PARTİLİLER, DEĞERLİ DOSTLAR;

 

Ø SÖYLEYECEK ÇOK SÖZÜMÜZ VAR AMA SİZLERİ SIKMAMAK ADINA TOPARLIYORUM.

 

Ø 12 YILLIK İKTİDARINIZDA SİNOP’A REVA GÖRDÜKLERİNİZİ, SEÇİM ÇALIŞMALARINDA HALKIMIZLA TEK TEK PAYLAŞACAĞIZ.

 

Ø -ERFELEK’İ ADLİYESİZ, DURAĞAN’I BANKASIZ-ASKERLİK ŞUBESİZ BIRAKTIĞINIZI,

-GERZE’Yİ, SİNOP’U TERMİKLE-NÜKLEERLE YOK ETMEYE ÇALIŞTIĞINIZI,

-HER FIRSATTA “TEŞEKKÜR ETMESİNİ BİLMİYOR” DİYEREK BELEDİYE BAŞKANIMIZI ELEŞTİRİRKEN; “27 EKİM’DE AÇILIYOR, OLMADI 3 OCAK’TA AÇILIYOR, O DA OLMADI 5 ŞUBAT’TA AÇILIYOR” DEDİĞİNİZ HAVAALANI GECİKMESİ İÇİN SİNOPLULAR’DAN KURU BİR ÖZÜR DİLEMEYİ BİLE ESİRGEDİĞİNİZİ,

-ÜZERİNDEN 2 SENE GEÇMESİNE RAĞMEN SELDEN ZARAR GÖREN DİKMEN’DEKİ, AYANCIK’TAKİ YIKILAN KÖPRÜLERİ, KÖY YOLLARINDAKİ TAHRİBATLARI VE DAHA NİCELERİNİ UNUTTUĞUMUZU SANMAYIN.

 

Ø CUMHURİYET HALK PARTİSİ’NİN TÜM KADROLARI, SİNOP HALKIYLA BERABER 30 MART’TA AKP’SİZ SİNOP İÇİN MÜCADELEYE HAZIRDIR.

 

Ø HEP BİRLİKTE, EL ELE, KOL KOLA, OMUZ OMUZA ÇALIŞACAĞIZ; YILMAYACAĞIZ, YORULMAYACAĞIZ, KENDİ İŞİMİZE BAKACAĞIZ.

 

Ø 30 YILLIK SİYASİ YAŞAMINDA, HALA YÖNÜNÜ, EKSENİNİ, YÖRÜNGESİNİ BELİRLEYEMEYEN SİNOP’UN “İNCE” SİYASETÇİSİNİN “5 YILDA 10 YILLIK HİZMET” SÖYLEMLERİ BİZLERİ İLGİLENDİRMİYOR.

 

Ø ANCAK ŞİMDİLİK MENSUBU OLDUĞU ZİHNİYETİN 12 YILDA 90 YILLIK CUMHURİYETİMİZE VERDİĞİ TAHRİBAT HEPİMİZİ ÇOK YAKINDAN İLGİLENDİRİYOR.

 

Ø İNCE PROJELERLE SİNOP HALKININ KARŞISINA ÇIKAN YÖRÜNGESİZ SİYASETÇİNİN “FESTİVALİMİZE YENİDEN KAVUŞULACAKTIR” SÖYLEMİNE KÜÇÜK BİR ÖNERİDE BULUNMADAN GEÇEMEYECEĞİM.

 

Ø OLUR DA, EĞER BİR GÜN BELEDİYE BAŞKANI OLURSAN;                                  - O FESTİVALİN AÇILIŞINDA ONUR KONUĞU OLARAK BARZANİ’Yİ DAVET ET,                                                                                                                              - İBRAHİM TATLISES’LE ŞİVAN’I SAHNEYE ÇIKAR,                                              - DAHA KANLARI KURUMAMIŞ ŞEHİTLERİMİZİN AİLELERİNİ DE YANINDA OTURT.

 

Ø VATANSEVERLİĞİNİZE DE, MİLLİYETÇİLİĞİNİZE DE ÇOK YAKIŞIR.

 

Ø SEVGİLİ CUMHURİYET HALK PARTİLİLER, DEĞERLİ DOSTLAR;

 

 

Ø BUNDAN SONRA BİZLERE DÜŞEN, ADAYLARIMIZLA BİRLİKTE HEP BERABER GECE GÜNDÜZ, YAĞMUR ÇAMUR DEMEDEN, DURMAKSIZIN ÇALIŞMAKTIR.

 

Kaynak / Editör: İHA - sinopcomtr Okunma 780

Bu habere hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazın !


AsayişHaberleri

Tüm gözler üzerindeydi
KAMPÜS ALANI NETLEŞTİ
BAKAN BOZDAĞ ZİYARET ETTİ
Başbakan'dan önemli açıklamalar
CHP ADAYLARA KAPILARINI AÇTI
EMNİYET MÜDÜRÜ YUSUF BİNER’DEN ÇAT KAPI ESNAF ZİYARETİ
HAMZA İNCE SEÇMEN MEKTUBU
HUZUR KENTİ SİNOP

Diğer Haberler

MECLİS ŞUBAT AYI OTURUMLARI BAŞLADI
KOYUN ÜRETİCİLERİ İSYANDA
“YÜZEN ŞEHİR SİNOP’TA YÜZÜYORUM “ PROJESİ İMZALANDI
Kontör dolandırıcılığı operasyonu: 94 gözaltı
VEKİL ERSOY ÇAY SOHBETİNDE
Otobüs kamyonu biçti
SİNOP BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
İL SPOR MERKEZLERİ TÖRENLE ÇALIŞMALARINA START VERDİ
Ulusal Gazeteler
Yazarlar

130 YILLIK DİKİŞ MAKİNESİ sahibinden.com’un “Antika” kategorisinde yer alan yaklaşı..
En Çok Okunanlar
EN DEĞERLİ OSMANLI PARASI ALMANYA’DA ORTAYA ÇIKTI Para koleksiyoncularının yüzyılı aşkın süredir var mı yok mu diye..

Sakarya Caddesi Yayalaştırma Projesi'ni destekliyor musunuz?


Anketler
   Kararsız8 Kişi (% 7 )
   Hayır19 Kişi (% 18 )
   Evet77 Kişi (% 74 )

Toplam 104 Kişi


Hava Durumu
Şehir
(Sinop)
Bugün
16°C - 19°C
Cuma
14°C - 20°C
Pazar
14°C - 21°C
Salı
17°C - 23°C

Günün Sözü


Ne kadar zengin olsan, ancak yiyebildiğin kadar yersin?


(Mevlana)


Arşiv Getir

Facebook


pornoerdem aydıngereksiz işler uzmanıakaewn
Künyemiz Sayfalar Reklamlar Hakkımızda Facebook FriendFeed Twitter MySpace