Bugün - 25 Mayıs 2017 PerşembeKünyemizSayfalarReklamlarHakkımızda
images/habersistemi_06.pngimages/habersistemi_07.png
 
Sinop   19°C
 
GÖREV BAŞINDA YAPILAN SALDIRIYA KINAMASİNOP KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ görev şehidi Op.Dr.K..
130 YILLIK DİKİŞ MAKİNESİ sahibinden.com’un “Antika” kategorisinde yer alan yaklaşı..
SİNOP'UN AK BELEDİYECİLİKLE BULUŞMASI ŞART

Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Cengiz Tokmak, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Soysal ve Belediye Başkan Adayı Hamza İnce, mahalle teşkilatları ile bir araya gelerek sandık kurulu toplantılarına katıldı.

Asayiş Haberi - 30 Aralık 2013 Pazartesi

(18:27)

Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Cengiz Tokmak, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Soysal ve Belediye Başkan Adayı Hamza İnce, mahalle teşkilatları ile bir araya gelerek sandık kurulu toplantılarına katıldı.

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen toplantılarda her akşam ayrı bir mahalle teşkilatı ile bir araya gelen AK Parti yönetimi seçim öncesi yapılan teşkilat çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulunuyor. Toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Cengiz Tokmak, Ak parti iktidarindan önce Ülkemizin durumunu biliyoruz. Bitmiş tükenmiş ve iflas etmiş siyasi anlayışlarla yönetilmeye çalışılan bir ülke, yüksek faizlerle ezilen esnaf, hergün üst üste yapılan zamların altında inletilen insanımız, ekonominin dışarıdan getirilen ithal  bakanla yönetilmeye çalışılması, IMF’den alınan borçlarla maaş ödemeye çalışılan bir ülke, IMF reçeteleriyle yönetilmeye çalısılan bir ekonomi, Ak Parti iktidarından önceki Türkiye maalesef bu durumdaydı. Ak parti bu olmsuzlukların üzerine iktidar oldu ve 2002 yılından bu zamana vaat ettiklerini gerçekleştirdi. Türkiye'nin ulaşımda, sağlıkta, eğitimde ve her alanda tahmin bile edilemeyecek oranda gelişme gösterdiğini ifade eden Tokmak, şunları söyledi; Hükumetimiz iktidara geldiği günden bu yana ülkemiz tarihinde almadığı yatırımı aldı. Bütün bunların tek bir nedeni vardır. İstikrarlı bir yönetim ve AK Parti siyaset anlayışı. Ak parti siyaset anlayışıda da  milletle beraber siyaset yapmak, vatandaşımızın dertleriyle dertlenerek siyasetini milletimizin önceliklerine göre şekillendirmek ve durmadan yorulmadan dürüstçe çalışmak vardır. Bu hizmetlerin yerelimizde de elde edilebilmesi için Sinop’un AK Belediyecilikle buluşması şart. Bu başarının sağlanmasında sandık yönetim kurulu üyelerimize büyük bir sorumluluk düşmekte. Sinop’un AK Belediyecilikle buluşması için, halkın sözde değil özde egemen olduğu bir yönetim için hepimizin üzerine büyük görevler düşüyor.Yapmamız gereken en önemli şey yapılan yatırım ve hizmetleri halkımıza  anlatmak. Türkiye'nin ve Sinop’un nereden nereye geldiğini, daha fazla hizmetin yapılabilmesi  için Sinop Belediyesinin iktidarla buluşması gerektiğini insanımızla paylaşmaktır. Sinop’ta hedefimiz, il merkezimiz başta olmak üzere tüm ilçelerde başarılı olmak. İnşallah bu hedefimiz de gerçekleşecektir."

İktidar Belediyeciliğini Sinoplu’yla buluşturmaya geldiklerini söyleyen AK Parti Belediye Başkan Adayı Hamza İnce ise; Sinop’un gelecek günlerde önünün açık olması için iktidar belediyeciliğiyle, AK Belediyecilikle buluşmaya mecbur olduğunu söyledi. İnce; “hepimizin üzerinde büyük sorumluluk var. Sinop’un daha güzel yarınlara sahip olabilmesi için ilimizi AK Belediyecilikle buluşturmamız gerekiyor. Biz hizmet etmek istiyoruz. Ülke genelinde yapılan hizmetler ortada. Bunu vatandaşlarımıza hep beraber anlatacağız ve inanıyorum ki 30 Mart akşamı Sinop’umuzu AK Belediyecilikle buluşturarak hak ettiği hizmeti almasını hep beraber sağlayacağız. Bunu ne ben şahsım, ne de teşkilattaki arkadaşlarım kendimiz için arzu etmiyoruz. Sinop’un yolunda yürünmüyor. Sinop yaz aylarında kitlenme noktasına geliyor. Tüm sorunların aşılması lazım, aşmamız lazım, bunu birilerinin düşünmesi lazım. Düşünen kim bizler düşünüyoruz. Bizler planlıyoruz ve diyoruzki sizlerle sizlerin gayretiyle biz 30 Mart akşamı başaracağız ve Sinop insanının layık olduğu hizmetleri ortaya koyacağız başka çaresi yok” dedi.

Toplantılar mahalle teşkilatlarının bölgelerinde yaptıkları sandık çalışmalarının değerlendirilmesi ve yapılması gerekenlerin istişaresi ile son buldu.


Kaynak / Editör: İHA - sinopcomtr Okunma 635

Bu habere hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazın !


AsayişHaberleri

Malezya ile vizeler kalkıyor
SİNOP EMNİYETİ DOLANDIRICILIK OLAYLARINA KARŞI BİLGİLENDİRDİ
ÜÇÜNCÜOĞLU İMZAYI ATTI
CHP'de Ebert Vakfı kavgası büyüyor
30 MART SİNOP İÇİN DÖNÜM NOKTASIDIR
TOPÇUOĞULU "BİZLER GELİCİ GEÇİCİYİZ, KALICI OLANLAR YATIRIMLARDIR" DEDİ
Hayrünnisa Gül ölümden döndü
ADAYLAR BU HABERE DİKKAT!

Diğer Haberler

SİNOPLU KAN BAĞIŞINDA LİDER
MEZUNİYET TÖRENİNDE SAHNEDE EVLENME TEKLİF ETTİ!
KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ GÖNÜLLERİ FETHETTİ
ESAT TEMİZ’E TEŞEKKÜR PLAKETİ
YILDIZ’LI ZİYARET
KAYSERİ HEMŞERİ ZİYARETİ
SİNOP’TA 2015 YILI PROJELERİN TOPLAM DEĞERİ 2.665.284.454 TL
ÇANAKKALE 100. YIL GEZİCİ MÜZESİ SİNOP'TA
Ulusal Gazeteler
Yazarlar

RAMAZAN AYININ MÜJDECİSİ VE ÜÇ AYLARIN BAŞLANGICIAK Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpcü Regaip Kandili nedeniy..
En Çok Okunanlar


Sakarya Caddesi Yayalaştırma Projesi'ni destekliyor musunuz?


Anketler
   Kararsız8 Kişi (% 8 )
   Hayır15 Kişi (% 15 )
   Evet73 Kişi (% 76 )

Toplam 96 Kişi


Hava Durumu
Şehir
(Sinop)
Bugün
16°C - 19°C
Cuma
14°C - 20°C
Pazar
14°C - 21°C
Salı
17°C - 23°C

Günün Sözü


Affetmek, zaferin zekâtıdır.


(Hz. Muhammed)


Arşiv Getir

Facebook


pornoerdem aydıngereksiz işler uzmanıakaewn
Künyemiz Sayfalar Reklamlar Hakkımızda Facebook FriendFeed Twitter MySpace