Bugün - 19 Ağustos 2017 CumartesiKünyemizSayfalarReklamlarHakkımızda
images/habersistemi_06.pngimages/habersistemi_07.png
 
Sinop   19°C
 
SEDEF TEDAVİ DEĞİL REHABİLİTE EDİLİRCiltten kabarık kızarıklarla başlayan döküntülü lezyonl..
RAMAZAN AYININ MÜJDECİSİ VE ÜÇ AYLARIN BAŞLANGICIAK Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpcü Regaip Kandili nedeniy..
SİNOP'UN AK BELEDİYECİLİKLE BULUŞMASI ŞART

Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Cengiz Tokmak, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Soysal ve Belediye Başkan Adayı Hamza İnce, mahalle teşkilatları ile bir araya gelerek sandık kurulu toplantılarına katıldı.

Asayiş Haberi - 30 Aralık 2013 Pazartesi

(18:27)

Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Cengiz Tokmak, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Soysal ve Belediye Başkan Adayı Hamza İnce, mahalle teşkilatları ile bir araya gelerek sandık kurulu toplantılarına katıldı.

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen toplantılarda her akşam ayrı bir mahalle teşkilatı ile bir araya gelen AK Parti yönetimi seçim öncesi yapılan teşkilat çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulunuyor. Toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Cengiz Tokmak, Ak parti iktidarindan önce Ülkemizin durumunu biliyoruz. Bitmiş tükenmiş ve iflas etmiş siyasi anlayışlarla yönetilmeye çalışılan bir ülke, yüksek faizlerle ezilen esnaf, hergün üst üste yapılan zamların altında inletilen insanımız, ekonominin dışarıdan getirilen ithal  bakanla yönetilmeye çalışılması, IMF’den alınan borçlarla maaş ödemeye çalışılan bir ülke, IMF reçeteleriyle yönetilmeye çalısılan bir ekonomi, Ak Parti iktidarından önceki Türkiye maalesef bu durumdaydı. Ak parti bu olmsuzlukların üzerine iktidar oldu ve 2002 yılından bu zamana vaat ettiklerini gerçekleştirdi. Türkiye'nin ulaşımda, sağlıkta, eğitimde ve her alanda tahmin bile edilemeyecek oranda gelişme gösterdiğini ifade eden Tokmak, şunları söyledi; Hükumetimiz iktidara geldiği günden bu yana ülkemiz tarihinde almadığı yatırımı aldı. Bütün bunların tek bir nedeni vardır. İstikrarlı bir yönetim ve AK Parti siyaset anlayışı. Ak parti siyaset anlayışıda da  milletle beraber siyaset yapmak, vatandaşımızın dertleriyle dertlenerek siyasetini milletimizin önceliklerine göre şekillendirmek ve durmadan yorulmadan dürüstçe çalışmak vardır. Bu hizmetlerin yerelimizde de elde edilebilmesi için Sinop’un AK Belediyecilikle buluşması şart. Bu başarının sağlanmasında sandık yönetim kurulu üyelerimize büyük bir sorumluluk düşmekte. Sinop’un AK Belediyecilikle buluşması için, halkın sözde değil özde egemen olduğu bir yönetim için hepimizin üzerine büyük görevler düşüyor.Yapmamız gereken en önemli şey yapılan yatırım ve hizmetleri halkımıza  anlatmak. Türkiye'nin ve Sinop’un nereden nereye geldiğini, daha fazla hizmetin yapılabilmesi  için Sinop Belediyesinin iktidarla buluşması gerektiğini insanımızla paylaşmaktır. Sinop’ta hedefimiz, il merkezimiz başta olmak üzere tüm ilçelerde başarılı olmak. İnşallah bu hedefimiz de gerçekleşecektir."

İktidar Belediyeciliğini Sinoplu’yla buluşturmaya geldiklerini söyleyen AK Parti Belediye Başkan Adayı Hamza İnce ise; Sinop’un gelecek günlerde önünün açık olması için iktidar belediyeciliğiyle, AK Belediyecilikle buluşmaya mecbur olduğunu söyledi. İnce; “hepimizin üzerinde büyük sorumluluk var. Sinop’un daha güzel yarınlara sahip olabilmesi için ilimizi AK Belediyecilikle buluşturmamız gerekiyor. Biz hizmet etmek istiyoruz. Ülke genelinde yapılan hizmetler ortada. Bunu vatandaşlarımıza hep beraber anlatacağız ve inanıyorum ki 30 Mart akşamı Sinop’umuzu AK Belediyecilikle buluşturarak hak ettiği hizmeti almasını hep beraber sağlayacağız. Bunu ne ben şahsım, ne de teşkilattaki arkadaşlarım kendimiz için arzu etmiyoruz. Sinop’un yolunda yürünmüyor. Sinop yaz aylarında kitlenme noktasına geliyor. Tüm sorunların aşılması lazım, aşmamız lazım, bunu birilerinin düşünmesi lazım. Düşünen kim bizler düşünüyoruz. Bizler planlıyoruz ve diyoruzki sizlerle sizlerin gayretiyle biz 30 Mart akşamı başaracağız ve Sinop insanının layık olduğu hizmetleri ortaya koyacağız başka çaresi yok” dedi.

Toplantılar mahalle teşkilatlarının bölgelerinde yaptıkları sandık çalışmalarının değerlendirilmesi ve yapılması gerekenlerin istişaresi ile son buldu.


Kaynak / Editör: İHA - sinopcomtr Okunma 725

Bu habere hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazın !


AsayişHaberleri

ÇEVRE BAKANI GELİYOR
HAYALLERİ GERÇEK YAPTIK, ÜLKEMİZİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRDİK
PEKER'E ROZETİNİ BAŞBAKAN ERDOĞAN TAKTI
SİNOP MHP MERKEZ İLÇE BAŞKANI YILMAZ ŞANLAN
GENEL MECLİS GRUP TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ
ÜÇ SİYASİ PARTİ ÇÖZÜME EVET DEDİ
Necmettin Erbakan vefat etti
DEDEKTİF BAŞKAN

Diğer Haberler

ENGELLER ORTADAN KALKACAK
FLÖRT ŞİDDETİ EN ÇOK 16-24 YAŞ GRUBUNU ETKİLİYOR
FAZLALIK OYUNCUKLARI TOPLAYIP İHTİYAÇ SAHİBİ ÇOCUKLARI DAĞITIYORLAR
KÜREK YARIŞLARI
SİMDER YENİ YÖNETİMİ VALİ İPEK'İ ZİYARET ETTİ
BÖBREKTE İLK TAŞLAR 20’Lİ YAŞLARDA OLUYOR
TARIM VE SAĞLIK BAKANLIĞI STANDARTLARINA UYGUN TADİLAT ÇALIŞMALARI
18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERE BİLET SATIŞI YASAK
Ulusal Gazeteler
Yazarlar

130 YILLIK DİKİŞ MAKİNESİ sahibinden.com’un “Antika” kategorisinde yer alan yaklaşı..
En Çok Okunanlar


Sakarya Caddesi Yayalaştırma Projesi'ni destekliyor musunuz?


Anketler
   Kararsız8 Kişi (% 7 )
   Hayır17 Kişi (% 16 )
   Evet76 Kişi (% 75 )

Toplam 101 Kişi


Hava Durumu
Şehir
(Sinop)
Bugün
16°C - 19°C
Cuma
14°C - 20°C
Pazar
14°C - 21°C
Salı
17°C - 23°C

Günün Sözü


İlim irfan mürşittir karanlıkları boğar. İnsanları cehalet, gaflet bunaltıp boğar?


(Hacı Bektaşı Veli)


Arşiv Getir

Facebook


pornoerdem aydıngereksiz işler uzmanıakaewn
Künyemiz Sayfalar Reklamlar Hakkımızda Facebook FriendFeed Twitter MySpace