Bugün - 17 Kasım 2018 CumartesiKünyemizSayfalarReklamlarHakkımızda
images/habersistemi_06.pngimages/habersistemi_07.png
 
Sinop   19°C
 
GÖREV BAŞINDA YAPILAN SALDIRIYA KINAMASİNOP KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ görev şehidi Op.Dr.K..
130 YILLIK DİKİŞ MAKİNESİ sahibinden.com’un “Antika” kategorisinde yer alan yaklaşı..
İL BAŞKANI OLARAK DOĞRUDAN SORUMLUYUM

AK PARTİ İL BAŞKANI CENGİZ TOKMAK GÜNLÜK ÇALIŞMA SİSTEMİNİ SİNOPLULARLA PAYLAŞTI…

AK Parti İl Başkanı Cengiz Tokmak “ artık günün yirmi dört saati, haftanın yedi günü yeterli gelmemektedir.

Asayiş Haberi - 13 Kasım 2013 Çarşamba

(16:55)

AK PARTİ İL BAŞKANI CENGİZ TOKMAK GÜNLÜK ÇALIŞMA SİSTEMİNİ SİNOPLULARLA PAYLAŞTI…

AK Parti İl Başkanı Cengiz Tokmak “ artık günün yirmi dört saati, haftanın yedi günü yeterli gelmemektedir. Buna rağmen yorgunluk hissetmiyoruz. Bunun da nedeni ilimize hizmet etmenin mutluluğudur” dedi.

Ak Parti İl Başkanı Cengiz Tokmak günlük çalışmalarını, ‘ teşkilat çalışmaları, Sinop’a hizmet çalışmaları ve vatandaşın sorunları ile ilgili görüşmeler ‘ şeklinde  üç ayrı alanda sürdürdüğünü bildirdi. Teşkilat çalışmaları olarak üzerine düşen görevin tüm Ak Parti kadrolarını dinamik tutmak, görevlendirmeler yapmak olduğunu belirten Ak Parti İl Başkanı Cengiz Tokmak “ İl Başkanı olarak Sinop’ta partimizin durumundan doğrudan sorumluyum. Bu sorumluluğun bilinci ile hareket ediyorum. Sinop teşkilatını Genel merkezimiz nezlinde temsil etmem nedeni ile de Ankara’da sık olarak yapılan toplantılara da son derece donanımlı olarak katılmam gerekmektedir. Tüm ilçe teşkilatları ile İl Başkanlığının ve ilçelerimizin birbiriyle uyumunu da sağlamak zorundayım. Bu konuda çalışma arkadaşlarımızla birlikte başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Tüm kadrolarımız birbirleri ile kenetlenmiş durumdadır. İlçe teşkilatlarımız, kadın ve gençlik kollarımız hem kendi içlerinde hem de kendi aralarında en üst seviyede uyumu tesis etmişlerdir. Başkanlıkta bulunduğum yaklaşık 4 yıllık dönemde partimizin başarı grafiğinin sürekli yükselmesi de buna bağlıdır “ dedi.

Sinop’un Ak Parti iktidarları öncesinde Türkiye’nin en ihmal edilmiş şehri olduğunu belirten Ak Parti İl Başkanı Cengiz Tokmak “ bu kadar ihmal edilmiş ve geri bırakılmış bir şehrinden, bu günün hızla büyüyen ve bu büyümesi gözle görülen bir şehrine ulaşması da kendiliğinden olmamaktadır. Kamu kurumlarımız Sinop’a yapacakları hizmetler için bugün artık nerede ise bir birleri ile proje yarışı içine girmişlerdir. Her ne kadar başta Valimiz olmak üzere kamu kurumu yöneticileri kendi projelerinin takiplerini yapsalar da zaman zaman bu projelerin daha hızlı ilerleyebilmesi için siyasi kanat olarak bizlere de büyük görevler düşmektedir. Çoğu kez Milletvekilimiz Sayın Mehmet Ersoy ile birlikte tüm projelerin Bakanlıklar seviyesinde ayrı ayrı takiplerini yapıyor ve bunların bir an önce hayata geçirilerek vatandaşlarımızın hizmetine sunulması için çaba sarf ediyoruz. ” Dedi.

Günlük çalışmalarının önemli bir bölümünde vatandaşın sorunlarına yer vermeye çalıştıklarını da ifade eden Ak Parti İl Başkanı Cengiz Tokmak “ vatandaşımızın çok çeşitli sorunları olabiliyor. Bu sorunlarına derman bulabilmek için de tabi ki İktidar partisinin İl Başkanı ile görüşüp sorununun bir an önce ortadan kaldırılmasını istiyor. Her ne kadar Perşembe günlerini vatandaşımızla görüşüp onların sorunlarına derman olabilmeyi hedeflesek de bunu sadece Perşembe günü ile sınırlı tutamıyoruz. Onlara bir çare üretebildiğimizde de en az onlar kadar mutlu oluyoruz” dedi.

Ak Parti İl Başkanı Cengiz Tokmak zaman zaman kendisine ‘sağlığınızı bile düşünmeden böyle bir yoğunluğu nasıl kaldırabiliyorsunuz’ şeklinde sorulduğunu belirterek “ Koşan koşuşturan yalnızca ben değilim. Tüm teşkilatımız koşuyor. Milletvekilimiz Sayın Mehmet Ersoy İçişleri komisyon başkanlığı ile görev ve sorumlulukları artmıştır. Buna rağmen bulduğu her fırsatı Sinop’a ve Sinopluya ayırmaktadır. Tüm Sinop’u karış karış dolaşmaktayız. Bunu yaparken Başbakanımızı örnek alıyoruz. Halka hizmet, hakka hizmettir diyoruz. Her hizmetten böylece mutlu oluyoruz. Halkımıza ve Sinop’a hizmetin mutluluğu tüm yorgunluğumuzu üzerimizden alıyor. Biz yerel olarak siyaset yaparken aynı gün içinde birkaç ilçe arasında koşuşturabiliyoruz. Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan ise aynı gün içinde birkaç ilde incelemeler yapıp, aynı gün yurt dışı temaslarda bulunabiliyor. Bizler Başbakanımıza baktığımızda 24 saat koşuştursak bile nerede ise kendimizi oturuyor gibi hissediyoruz. Ak Partili olmak, Ak Partiye ve onun Genel Başkanına gönülden bağlı olmak böyle bir şeydir “ dedi.

 


Kaynak / Editör: İHA - sinopcomtr Okunma 921

Bu habere hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazın !


AsayişHaberleri

SORUNLARI DİNLEDİ
CHP'NİN ÖZEL KONUKLARI
ÜÇÜNCÜOĞLU İMZAYI ATTI
TOKMAK; BAŞARI ANCAK VE ANCAK GÜÇLÜ BİR TEŞKİLATLANMA İLE MÜMKÜNDÜR
Baykal'dan taciz iddialarına yanıt
3 Bakan'ın yerine yeni atama
SAHTE PARA ELE GEÇİRİLDİ
BAYRAM TATİLİNDE ŞÜPHELİ DURUMLARDA 155 POLİS İMDAT HATTINI ARAYINIZ

Diğer Haberler

24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI
ABDULLAH BATUR; SİNOP İL GENELMECLİSİ KÜLTÜR, SANAT VE TURİZME TAM DESTEK VERMİŞTİR DEDİ
ENDER GÜMÜŞ BEKTAŞAĞA KÖYÜ GÜREŞ AĞASI SEÇİLDİ
BAYRAMDA HASTALARA SÜRPRİZ ZİYARET
YİRMİ YAŞ DİŞİ AĞRISI NASIL GEÇER?
KİTAP OKUMA YARIŞMASI ÖDÜLLE TAÇLANDI
İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
FESTİVAL HAVASINDA DRAGON BOT YARIŞLARI
Ulusal Gazeteler
Yazarlar

EN DEĞERLİ OSMANLI PARASI ALMANYA’DA ORTAYA ÇIKTIPara koleksiyoncularının yüzyılı aşkın süredir var mı yok mu diye..
En Çok Okunanlar


Sakarya Caddesi Yayalaştırma Projesi'ni destekliyor musunuz?


Anketler
   Kararsız9 Kişi (% 8 )
   Hayır22 Kişi (% 19 )
   Evet80 Kişi (% 72 )

Toplam 111 Kişi


Hava Durumu
Şehir
(Sinop)
Bugün
16°C - 19°C
Cuma
14°C - 20°C
Pazar
14°C - 21°C
Salı
17°C - 23°C

Günün Sözü


"Tenini besleyip geliştirmeye bakma, çünkü o sonunda topraga verilecek bir kurbandir.


()


Arşiv Getir

Facebook


pornoerdem aydıngereksiz işler uzmanıakaewn
Künyemiz Sayfalar Reklamlar Hakkımızda Facebook FriendFeed Twitter MySpace