Bugün - 28 Nisan 2017 CumaKünyemizSayfalarReklamlarHakkımızda
images/habersistemi_06.pngimages/habersistemi_07.png
 
Sinop   19°C
 
GÖREV BAŞINDA YAPILAN SALDIRIYA KINAMASİNOP KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ görev şehidi Op.Dr.K..
130 YILLIK DİKİŞ MAKİNESİ sahibinden.com’un “Antika” kategorisinde yer alan yaklaşı..
İL BAŞKANI OLARAK DOĞRUDAN SORUMLUYUM

AK PARTİ İL BAŞKANI CENGİZ TOKMAK GÜNLÜK ÇALIŞMA SİSTEMİNİ SİNOPLULARLA PAYLAŞTI…

AK Parti İl Başkanı Cengiz Tokmak “ artık günün yirmi dört saati, haftanın yedi günü yeterli gelmemektedir.

Asayiş Haberi - 13 Kasım 2013 Çarşamba

(16:55)

AK PARTİ İL BAŞKANI CENGİZ TOKMAK GÜNLÜK ÇALIŞMA SİSTEMİNİ SİNOPLULARLA PAYLAŞTI…

AK Parti İl Başkanı Cengiz Tokmak “ artık günün yirmi dört saati, haftanın yedi günü yeterli gelmemektedir. Buna rağmen yorgunluk hissetmiyoruz. Bunun da nedeni ilimize hizmet etmenin mutluluğudur” dedi.

Ak Parti İl Başkanı Cengiz Tokmak günlük çalışmalarını, ‘ teşkilat çalışmaları, Sinop’a hizmet çalışmaları ve vatandaşın sorunları ile ilgili görüşmeler ‘ şeklinde  üç ayrı alanda sürdürdüğünü bildirdi. Teşkilat çalışmaları olarak üzerine düşen görevin tüm Ak Parti kadrolarını dinamik tutmak, görevlendirmeler yapmak olduğunu belirten Ak Parti İl Başkanı Cengiz Tokmak “ İl Başkanı olarak Sinop’ta partimizin durumundan doğrudan sorumluyum. Bu sorumluluğun bilinci ile hareket ediyorum. Sinop teşkilatını Genel merkezimiz nezlinde temsil etmem nedeni ile de Ankara’da sık olarak yapılan toplantılara da son derece donanımlı olarak katılmam gerekmektedir. Tüm ilçe teşkilatları ile İl Başkanlığının ve ilçelerimizin birbiriyle uyumunu da sağlamak zorundayım. Bu konuda çalışma arkadaşlarımızla birlikte başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Tüm kadrolarımız birbirleri ile kenetlenmiş durumdadır. İlçe teşkilatlarımız, kadın ve gençlik kollarımız hem kendi içlerinde hem de kendi aralarında en üst seviyede uyumu tesis etmişlerdir. Başkanlıkta bulunduğum yaklaşık 4 yıllık dönemde partimizin başarı grafiğinin sürekli yükselmesi de buna bağlıdır “ dedi.

Sinop’un Ak Parti iktidarları öncesinde Türkiye’nin en ihmal edilmiş şehri olduğunu belirten Ak Parti İl Başkanı Cengiz Tokmak “ bu kadar ihmal edilmiş ve geri bırakılmış bir şehrinden, bu günün hızla büyüyen ve bu büyümesi gözle görülen bir şehrine ulaşması da kendiliğinden olmamaktadır. Kamu kurumlarımız Sinop’a yapacakları hizmetler için bugün artık nerede ise bir birleri ile proje yarışı içine girmişlerdir. Her ne kadar başta Valimiz olmak üzere kamu kurumu yöneticileri kendi projelerinin takiplerini yapsalar da zaman zaman bu projelerin daha hızlı ilerleyebilmesi için siyasi kanat olarak bizlere de büyük görevler düşmektedir. Çoğu kez Milletvekilimiz Sayın Mehmet Ersoy ile birlikte tüm projelerin Bakanlıklar seviyesinde ayrı ayrı takiplerini yapıyor ve bunların bir an önce hayata geçirilerek vatandaşlarımızın hizmetine sunulması için çaba sarf ediyoruz. ” Dedi.

Günlük çalışmalarının önemli bir bölümünde vatandaşın sorunlarına yer vermeye çalıştıklarını da ifade eden Ak Parti İl Başkanı Cengiz Tokmak “ vatandaşımızın çok çeşitli sorunları olabiliyor. Bu sorunlarına derman bulabilmek için de tabi ki İktidar partisinin İl Başkanı ile görüşüp sorununun bir an önce ortadan kaldırılmasını istiyor. Her ne kadar Perşembe günlerini vatandaşımızla görüşüp onların sorunlarına derman olabilmeyi hedeflesek de bunu sadece Perşembe günü ile sınırlı tutamıyoruz. Onlara bir çare üretebildiğimizde de en az onlar kadar mutlu oluyoruz” dedi.

Ak Parti İl Başkanı Cengiz Tokmak zaman zaman kendisine ‘sağlığınızı bile düşünmeden böyle bir yoğunluğu nasıl kaldırabiliyorsunuz’ şeklinde sorulduğunu belirterek “ Koşan koşuşturan yalnızca ben değilim. Tüm teşkilatımız koşuyor. Milletvekilimiz Sayın Mehmet Ersoy İçişleri komisyon başkanlığı ile görev ve sorumlulukları artmıştır. Buna rağmen bulduğu her fırsatı Sinop’a ve Sinopluya ayırmaktadır. Tüm Sinop’u karış karış dolaşmaktayız. Bunu yaparken Başbakanımızı örnek alıyoruz. Halka hizmet, hakka hizmettir diyoruz. Her hizmetten böylece mutlu oluyoruz. Halkımıza ve Sinop’a hizmetin mutluluğu tüm yorgunluğumuzu üzerimizden alıyor. Biz yerel olarak siyaset yaparken aynı gün içinde birkaç ilçe arasında koşuşturabiliyoruz. Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan ise aynı gün içinde birkaç ilde incelemeler yapıp, aynı gün yurt dışı temaslarda bulunabiliyor. Bizler Başbakanımıza baktığımızda 24 saat koşuştursak bile nerede ise kendimizi oturuyor gibi hissediyoruz. Ak Partili olmak, Ak Partiye ve onun Genel Başkanına gönülden bağlı olmak böyle bir şeydir “ dedi.

 


Kaynak / Editör: İHA - sinopcomtr Okunma 519

Bu habere hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazın !


AsayişHaberleri

SİNOPLU EV KADINI DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
AYLIK OLAĞAN İL GENEL MECLİSİ GRUP TOPLANTISI YAPILDI
MAAŞIM ERFELEK SPORUN OLACAK
ERSOY SPOR KULÜBLERİNİ AĞIRLADI
Hayrünnisa Gül ölümden döndü
SİNOP'UN AK BELEDİYECİLİKLE BULUŞMASI ŞART
AK PARTİ AYANCIK İLÇE TEŞKİLATI KAHVALTIDA BULUŞTU
Erdoğan: Askerlik yapmadı mı?

Diğer Haberler

KİTAPSEVERLER, EN ÇOK AŞK KİTAPLARINI TERCİH ETTİ
YILDIZ BAYRAM SİNOPU TEMSİL ETTİ
İL GENEL MECLİSİ AYLIK OLAĞAN GRUP TOPLANTISI YAPILDI
TGRT HABER YURTVİZYON PROGRAM EKİBİ İLİMİZDE
KURTİZ, CANNES'TE SİNOP'U TANITMIŞTI
SİNOP TSO YÖNETİMİNDEN HOŞGELDİN ZİYARETİ
SİNOP HAC VE UMRE MÜDÜRÜ EMİN KAPLAN
KARADENİZ “TELEFONUM 24 SAAT AÇIK”
Ulusal Gazeteler
Yazarlar

RAMAZAN AYININ MÜJDECİSİ VE ÜÇ AYLARIN BAŞLANGICIAK Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpcü Regaip Kandili nedeniy..
En Çok Okunanlar


Sakarya Caddesi Yayalaştırma Projesi'ni destekliyor musunuz?


Anketler
   Kararsız8 Kişi (% 8 )
   Hayır15 Kişi (% 15 )
   Evet72 Kişi (% 75 )

Toplam 95 Kişi


Hava Durumu
Şehir
(Sinop)
Bugün
16°C - 19°C
Cuma
14°C - 20°C
Pazar
14°C - 21°C
Salı
17°C - 23°C

Günün Sözü


Doğruluk bulunmaz sen eğri isen."


(Yunus Emre)


Arşiv Getir

Facebook


pornoerdem aydıngereksiz işler uzmanıakaewn
Künyemiz Sayfalar Reklamlar Hakkımızda Facebook FriendFeed Twitter MySpace